Wychowałam się w Bielsku – Białej, zakochałam w Paryżu, oświadczyny przyjęłam w Mediolanie, a obecnie mieszkam w Magicznym Krakowie. Podróżuję, fotografuję, gotuję, z wykształcenia – socjolog i PR’owiec, z zawodu – bankierka, a z zamiłowania… cóż, chyba organizator. Obecnie jestem mamą na pełnym etacie. W trakcie wychowywania mojej córeczki, nieustannie szukam porad dotyczących zdrowia, rozwoju, karmienia piersią, usypiania malucha itp. Dlatego postanowiłam podzielić się z Wami moim już 10-miesięcznym doświadczeniem związanym z wychowywaniem mojej córeczki. Mam nadzieję, że dla wielu mam moje porady okażą się pomocne.

Gotowanie zawsze było moja pasją, natomiast przy dziecku rozwinęłam się jeszcze bardziej kulinarnie. Nauczyłam się wiele na temat zdrowego jedzenia, jak również wprowadziłam metodę żywienia Baby Led Weaning, pozwalającą dziecku wybierać produkty ,oczywiście zdrowe, samodzielnie. O tym, jak i jeszcze o wielu innych rzeczach dowiecie się na moim blogu.

A jeśli będziecie chciały poczuć się wyjątkowo i pięknie i zapragniecie tego samego dla Waszych pociech to zapraszam na stronę mojego sklepu. Bo bycie Mamą to umiejętność łączenia w sobie wielu ról.